BEJM INSTALIMIN E RRYMES DHE UJIT elektro&hidro*..

Shitet nga: ismajl 12 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
te nderuar klient bejm instalimin e rrymes ,ujit ,dhe nxemjes qendrore ne menyr profesionale me pervoj shum vjeqare si dhe riparimin e tyre punen e kryejm me efikasitet dhe garanci ju mirepresim KONTAKT 044-446-847 dhe viber +37744446847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim