Beauty Salon "Mimi" në Ferizaj kërkon frizere me..

Shitet nga: Beauty Salon "Mimi" 28 Shk 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Beauty Salon "Mimi" në Ferizaj Kërkon Frizere me experience dhe që vie nga Periferia ose rrethi i Ferizajt.

Punëtorja / Frizerja duhet ti ketë së paku 3 vjet përvoj pune dhe duhet të posedoj diplomë për kurse / trajnim të frizeres.

Kushtet janë të mira, Pagesa është me përqindje.

Lokali gjindet përballë Mega Market "Mentori" afër banesave të Vizionit.

Mirëpresim për bashkëpunim të Interesuarit.

045-238-674
Beauty Salon "Mimi"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim