Bejm montimin e kubzave

Shitet nga: Adem 06 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Bejm montimin e kubzave te betonit me provoj 20 vjeqare dhe pun te tjera ndertimore bejm shkeljen e temeleve dhe te rrugeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim