Fasad, Gled, Knauf etj.

Shitet nga: Florim 28 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Bejm renovime te shtepiave banes lokalev komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Fasad, Gled, Knauf, Ngjyra, Amstrong, Pllaka, Laminat Gur Dejoratpiv dhe Dekorime etj ....

Mundsi kompenzimi me vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim