Kërkojmë Punëtorë

Shitet nga: NTNSH NASERI 12 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kërkojmë Mjeshtër për këto lami :Fasad ,Glet si dhe izolim me stiropor. Punët do të kryhen ne Ferizaj,Shtime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim