Kabla tre fazor per maqina te rrymes

Shitet nga: kablla te rrymes 22 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Shesim kablla te rrymes me 5 tela tre fazorë, jan te sapo ardhura nga gjermania si dhe te reja te pa perdorura.
Kemi gjatesi te ndryshme 5, 10, 15 ,20 ,25 e deri ne 50 metra gjatesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim