Kamina dizajni

Shitet nga: fitim 18 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Montojm ,dizajnojm kamina dhe te gjitha punet e interierit per te interesuarit lajmroheni ne numrin 044472547 +viber +37744472547 fitim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim