Kasapi

Shitet nga: bujar 14 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
na kontaktoni ne keta numra te telefonit 045655188 dhe 044323750 bejm prerje te lopeve , bikave dhe bejm grumbullimin e lekurave NE te Gjitha Fshatrat e Ferizaj edhe Te vitis ,prerja e lopve bahet sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim