Keramika ICO Profesional

Shitet nga: Keramika ICO Profesional 16 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt.Menjanimin e defekteve ne uj dhe kabllove elektrike 24h.Te xhitha llojet e fasadave te brendshme dhe te jashtme,Glet. Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer.Nivelizime te objekteve.Sovatim dhe Knauf..viber :+37744630897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim