Kerkoj Pune

Shitet nga: ferizaj 06 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune , kam nevoj per rrog dhe per nje pun te perhershme Kam leje kategoria 5 qe 4 vite di gjuhen angleze , di me perdor kompjuterin shum mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim