Kerkoj pune

Shitet nga: Linda 04 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune per perkujdesjen e femijeve jam 18 vjeqare kam kushtet e renda ne familje dhe andaj kam nevoj qe te punoj ne kete drejtim jam shum e lidhur me femije me duan dhe shprehi gadishmeri per tu kujdesur me shkruani kketu ju lutem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim