Kerkoj puntor

Shitet nga: Kerkoj puntor (ndemes mjeshter qe punon ndertimim te vrazhd) 02 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntor ndimemes mjeshter,Ndertim te vrazhd dhe sovatim (lyrje),izolim (fasat)
PER ME SHUM KONTAKTE NE NR 044252890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim