Kerkojm puntore shitese F

Shitet nga: besimi1 21 Maj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
kerkojm nje punetore shitse ne nje lokal dyer dhe dritare dhe gur dekorativ

ne ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim