Kerkojme 5 punetor me pervoj pune ne Mobileri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria " Gafa" Ferizaj 15 Mar 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkojme punetor me pervoj pune ne mobileri, tre punetor ne montim dhe 2 punetor rrobaqepes. Te interesuarit munde te paraqiten cdo dite pune ne Magjistralen Feriza-Prishtine ne afersi te ures qe lidh rruget Ferizaj-Gjilan...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim