Krastja e pishave me motorr vetem e vetem per pi..

Shitet nga: azemi 24 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
baj krasitjen e pishave ne menyr profesionale shiff edhe ne foto me motorr ekxtra vetem per pisha lajmronu ne kta numra telefoni ne 049901064 dhe ne wiber dhe watcap 044898945 +37744898945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim