N.N.P. ADEMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.N.P. ADEMI 09 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
N.N.P. ADEMI
Kryejm keto punë:
Artitekturë dhe Inxhinieri,
Ndertim të pergjithshëm prej themeli deri në kulm (ndërtim i vrazhd). Duke fillluar nga objektet e përmasave të vogla (Shtëpia,Pishina,Stalla etj) deri te objektet me permasa te mëdha (Xhamia, Shkolla, Banesa etj).
Punojmë sipas marrveshjes. Pronar: Adem Seferi
Me mbi 40 vite traditë pune, kjo ndërmarrje Garanton sukses!

Rr. 14 Dhjetori / Shtime

https://m.facebook.com/profile.php?id=377974172299802&ref=bookmark#!/profile.php?id=377974172299802&view=page&ref=bookmark
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim