N.P. Sherbyses per izolime"Qendresa" Me seli ne ..

Shitet nga: AVDULLA 06 Jan 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Firma Qendresa Izojme lyejm fasadojm shtepia dhe lokale afariste
Me seli edhe ne ferizaj ne magjistraljen Prishtine-Ferizaj.
Per me shum informata, Dulla67@hotmail.com 044228285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim