NTP per thyrjen dhe prejen e te gjithave betoneve

Shitet nga: MEJSER GURI 17 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
NTP xhamki bajm thyrjen e te gjitha llojeve te betonit si dhe prejen e te gjithave betonit bejm hapjen e dhomave prejen e murave preje e asfllti si dhe preje e hekurave jemi te gateshem ne gjdo ko te na kontaktoni ju falimiderit ju presmi te na kotaktoni ne numta tan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim