PPZ.PRO METAL MIKULLOVCI GILINDERA DYER PREJ METAL

Shitet nga: Avni 09 Jan 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
punojm te gjitha llojet e gilinderav dyerve prej metali dhe aluninit Marrim konpenzim vetur ju mirpresim mob 044 471 551 049 145 065 mundeni me shiku foto tjera apo modele te gilinderave ne fcb ./ ppz pro metal mikullovci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim