Pun me gure

Shitet nga: fadil luta 01 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
punojm gjitha llojet e gurve dhe qmimi 15 ero deri 50 ero metra katror....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim