Pune

Shitet nga: hyzri 12 Shk 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
kryjm keto pun fasada te jashtum dhe te brenshum gled regips plaka a po knauf izolim te jashtum gjyra ? nr 045248704 ju mir presum pronar hyzri isufaj ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim