Rregullimi i oborreve me kubza edhe zbukurimin ..

Shitet nga: AMER Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
bojm montimin e kubzave te betoni dhe ngjeshjen e temelev tel 044767070 044814461 mund te na vizitoni edhe ne facebook bina-com bina-com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim