Rregullimi i oborreve me kubeza [kocka] te beto..

Shitet nga: FONTANA 3 13 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve


PRODHIM, MONTIM, TE KUBZAVE [kockave] TE BETONIT

ME KUALITET TE LARTE.

PRODHIMI ME MAKIN FULL AUTOMATIKE ME PRESIM TE PLOTE,

NESE DONI KUALITET NA KONTAKTONI.

049 - 848 - 001 ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim