AGRO PROJECT - FERIZAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGRO PROJECT 01 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Sh.p.k. AGRO PROJECT
Rr. E Reçakut - Ferizaj

Tel. +377 44 792 905
Facebook: Agro Project
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim