Bej shortimin e pemeve te llojeve te nderyshem

Shitet nga: asllan 23 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
shertoj pem te llojeve te nderyshme qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim