Projektimin dhe rregullimin e kopështeve

Shitet nga: Nuhaj 09 Shk 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme projektimin dhe rregullimin e kopshteve ne pergjithesi si:

1.Montimin e kubzave te betonit

2.Mbjelljen e e barit

3.Mbjelljen e drunjeve dekorativ

4. Sistemin e ujitjes ne menyr automatike si dhe pik pik

5. Hapjen e kanleve me minibager

6. Nivelizimin e dheut

Ne pergjithesi punet e kopshteve ne baza profesionale me provoje shum vjeqare ne gjermani por edhe qe shum vite edhe ne kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim