Rregullim borreve dhe kopshteve me kocka BINI COM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BINI COM 18 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Rregullim i borreve dhe kopshteve
044686707 49 686 707 044 676 380.............,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim