Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)

Shitet nga: ameri 15 Mar 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
montojm kubza te betonit dhe ngjeshje te temelave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim