N.SH.P " SHQIPONJA " SHER TE KONTABILITETIT 20

Shitet nga: mevlide 04 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
N.SH.P '' SHQIPONJA '' kryejm sherbime te kontabilitetit si regjistrimin e firmave , mbajtjen e librave pa tvsh dhe me tvsh , shoqerit aksionare kontrata te punes dhe sherbime juridike duke fillu prej 20 euro e deri ne 50 euro .
ne moment qe i marrim per me i mbajt lirat e firmave e bojme kontrateten dhe per qdo gje marrim pergjegjesi .
per informata ma te hollsisheme lajmronu ne keta nr te tel 044-643-370 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim