NSHP''SHQIPONJA''SHERBIME KONTABILITETIT 20 EURO

Shitet nga: Mevlide 04 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
MBAJM LIBRA TE KONTABILITETIT PER FIRMA TE VOGLA DHE TE MEDHA , SHOQRI AKSIONARE SHERBIME JORIDIKE , KONTRATA TE PUNVE ETJ PER QDO PUNE QE BOJME JAPIM LLOGARI PER PUNE QE E BOJME .
PER INFORMATA MA TE HOLLSISHEME LAJMRONU NE KETA NR TE TEL 044-643-370 : +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim