SHERBIME TE KONTABILITETIT DHE JURIDIKE

Shitet nga: NNSH SHQIPONJA 28 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
I KRYEJM TE GJITHA SHERBIMET E KONTABILITETIT SI DHE SHERBIMET JURIDIKE SIQ JAN AKSIDENTET , PRISHJA E NIQAHIT KONTRART E SHITBLEJERS ETJ PER INFORMATA MA TE HOLLSISHME LAJMRONU NE KETA NR TE TEL 044-643-370 DHE VIBER +386491796-532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim