Kerkoj nje psikolog ose psikologe per tme ndimau..

Shitet nga: xxxxxx 11 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
kam nevoj per ndim konsullta me psikolog ose psikologe ne rajonin e ferizajit . me pages nese ka mundesi me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim