QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI "

Shitet nga: KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA / FERIZAJ 18 Mar 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Arritem edhe ne FERIZAJ !!

Ju Mirepresim " FERIZAJI " :)

Regjistrimet kane filluar !!

Kontakt : +377 45 517 744 & +377 45 565 389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim