Dj Nori :Ofrojm muzik me dj dhe zerim me qera

Shitet nga: DJ Nori 19 Krr 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
Dj Nori :Ofrojm muzik me dj professional ne organizime te ndryshme familjare si dhe zerim me qera(muzik me qera).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim