Dj muzik

Shitet nga: Fati 12 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
Dj per dasma syneti dhe ahenge te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim