Japim zerim me.qera

Shitet nga: dj gipa 23 Pri 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
Bejme muzik me dj ne dasma dhe ahengje te ndryshme

045974871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim