Sherbime Funerale .arkivoli 100e

Shitet nga: LENDRITI 22 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
*** SHERBIME FUNERALE & TRANSPORT MORTOR*** . .. OFROJM TE GJITHA SHERBIMET FUNERALE ,KURORA.*BUQETA - LULESH.*PIRAMIDA.*SANIKA-ARKIVOLE
*** SANIK ,,,ARKIVOL 100 ky qe esht ne foto + TRANSPORTIN MORTOR *** PIRAMIDA 10 E, ,TABUTI 20 E,,, jemi me te liret ne qytetin e ferizajit * *** MJAFTON ME NA TELEFUNU dhe BINDENI *
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim