TENDA DHE TAVOLINA

Shitet nga: driton 19 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
ofrojm ne sherbim TENDA ,,KARRIKA ,, DHE TAVOLINA por jo te pllastikes PLLASTIKES POR TE DRUNIT TEPER TE MIRA ,,TENDAT I KEMI MADHESI TENDRYSHME ,, 5X 10 .6 X 12,,4 X 10

---------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim