Tenda,,,,044, 904 994.me tavolina moderne

Shitet nga: beka 09 Tet 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , tavolinat jon te drunit me ulse. me mbulesa ,,, * ,,, ***** TENDAT JON ME DIMENZIONE TE NDRYSHME ,p,sh,4x8,, 4 x 10,,5 x 10 dhe 6x12,te gjitha jon me ndriqim ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim