Tenda me TAVOLINA TE DRUNIT TEPER MOD

Shitet nga: learti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
Tenda DEKORUSE * ofrojm ne sherbim tenda tavolina dhe karrika , TAVOLINAT te ne jon me Mbulesa dekoruse ,,, Posedojm TAVOLINA TE DRUNIT te zvicrres SIKUR QE SHIHEN FOTO JO PLASTIK* ofrojm TAVOLINEN E NUSES DHE DHENDRRIT * Tendat jon me drita te bukura * Ofrojm muzik DJ MUZIK me dj profesionist , tendat jon me madhesi te ndryshme ,6x 12.5 x 10 , 4 x 8, 4 x 10
044 286 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim