Tenda tavolina dhe karrika ne sherbim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP "Shega" 22 Gsh 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
-Tenda ne sherbim te Al me dimenzione te ndryshme (me ndriqim)

-Tavolina PVC
-Karrika PVC

Per rezervime tel :045/259-569
:045/565 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim