Xhirimin dhe Fotografimin e Ahengut Tuaj 4K

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Infinit Studio 10 Sht 11:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
Bejme Xhirimin dhe Fotografimin e Ahengjeve te ndryshme si Martesa, Fejesa, Kanagjegje, Syneti Babina, Ditlindje, Etj , me kualitetin me te lart te xhirimit ne tregun botror 4K Ultra HD.
Gjithashtu bejme xhirimin me kran kamere, me Fluturake DRON 4K, Transmetimin live me Projektor gjat ahengut, Xhirimin e Filmit te Ahengut, Photoshooting Professional.

Per ti kapur kujtimet tuaja me te bukura!
REZERVONI TANI!!!
Tel ose Viber:
+377(0)45/60 55 44 | +377(0)45/577-503

na ndiqni neFaqen e Facebookut

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim