Zerim me qira dhe bejm muzik apo dj ne ahegje

Shitet nga: njazi hyseni 15 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
japim dhe bejm muzik apo dj ne ahegje te dryshem familjare mundi te lajmroni ne nr 049100393 / 044931479 / 045627241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim