Kërkoj bashkëpuntore për: Beauty Salon "Mimi" gj..

Shitet nga: Beauty Salon "Mimi" Ferizaj 28 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Kërkoj bashkëpuntore që të marr lokalin Beauty Salon "Mimi".

Kozmetik, Parukeri, Estetike,Thonjë, dhe Depilim, të gjitha pajisjet për punë janë gati për të startuar biznesi në një vendë.

Lokali gjindet për ballë Mega Marketit Mentori, dhe bashkëpuntorja nuk ka nevoj të paguaj qera.

Kushtet jan shumë të mira dhe të volitshme, fitimet personale të përbashkëta në marrveshje me mbikëqyrësen e lokalit.

Marrveshja do të jetë shum ferë dhe e volitshme për te dyja palët në pajtim

Lokali Afarist gjindet në rrugën Gëzim Idrizi, nën rrugën Kryesorë: Vëllezerit Gërvalla, përndryshe tek banesat e Vizionit. (Të Gjelbërtat), ose Përballë; Mega Market "Mentori".

Për çdo informatë, ju lutem të më kontaktoni nëpërmjet e-maillit ose mobil.
045-238-674

Ju Mirëpresim!
Beauty Salon "Mimi" - Ferizaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim