shkolle per frizere

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH VENETA 31 Gsh 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
NTSH VENETA ofron sherbime te parukerise dhe estetikes, njekohesisht organizon trajnime per keto lemi ne kohezgjatje prej 8 muaj.Per informata me te hollesishme kontaktoni ne tel. 045 469 391 ose ne E-mail: veneta.salloni@hotmail.com.
Adresa: Rruga 12 Qershori prapa Picerisë "SYRI"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim