BAKLLAV ME POROSI

Shitet nga: BAKLLAV 06 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bakllav shtepiake
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim