Bejm Terjen e Mishit suxhukit

Shitet nga: Ibrahim 03 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Posedojm furren speciale e drurit per terjen e Mishit dhe Suxhukit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim