D.P.Z."DESSERT" EMBELSIRA ME POROSI

Shitet nga: D.P.Z. DESSERT 14 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
D.P.Z."DESSERT" - Ferizaj

Pergatisim te gjitha llojet e embelsirave me porosi.

Rr."Zenel Hajdini" 1/3
(hyrja e nderteses te PROCREDIT BANK ne qender kati i pare)

044 658 175
044 570 665 dhe 0290 321 682

Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim