Embelsira

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Embeltore te Bademi- Pastry Shop Desserti 04 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Torta dasmash
Torta per femije
Torta per ditelindje
Torta per fejese
Torta per syneti
Rollada
Bakllava etj etj.
Mund te na gjeni ne rrugen e Pleshines kthesa e pare ne te majt te pompa Al-Petrol. Ju mirepresim. Na gjeni edhe ne facebook.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim