Embeltore istambul.

Shitet nga: embeltore istambull 15 Nën 05:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   3 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bajm porosi per fejesa. per darsma. per qfar do rasti. per ahengje tjera torte bakllava. trileqe eklera. Revani ja. kadaif sheqerpare. Tulumba. akullore. tatlija me arra tatlija me qokollad. tramisu. bumbisa. dhe lloj tjera te embelsirave. Cmime shum te volitshem. trileqhe 1 copa 0.50 cent. eklera 1 copa 0.25 cent... Torta. 7 percona 3 euro. torta per 12 persona 5 euro. Baklava 4O copa cmimi 10 euro. Kadayif 1tepsi cmimi 6 euro.revani ja1tepsi 6euro. Sheqerpare edhe tatlija 1 tepsi cmimi 6 euro. Trileqhe 1tepsi 30 copa cmimi 12euro. tramisu 1 tepsi 10 euro. akulore 1 porcion 0.50 cent. ju mirpresim ne embeltore istambull. rr .vllezrit gervalla ferizaj 045569171.Embeltore. ne ferizaj. dhe prishtin punajme me oporosi, 045539754 ne Facebook adresa. Ëmbeltore istambul
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim